C# Programátor/Vývojár

    0 117

    2061113

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-25 13:40:40

    • Programátor

    • Informačné technológie

    Člen/ka vývojového tímu, ktorý pracuje na softvérových projektoch. Náplň práce:
    – návrh, vývoj a implementácia softvéru
    – testovanie softvéru a spracovanie dokumentácie

    Požiadavky na uchádzača

    – znalosti niektorého z programovacích jazykov platformy .NET – podmienkou
    – znalosti niektorej z technológií WPF, ASP.NET, ADO.NET/EF, WCF, Linq – výhodou
    – znalosti technológie VoIP, AT príkazy – výhodou
    – skúsenosti s vývojom, implementáciou a testovaním softvérov – výhodou
    – skúsenosti s MS SQL Server – výhodou
    – logické a analytické myslenie
    – samostatnosť

    – Sociálny program spoločnosti
    – Vzdelávací program spoločnosti (napr. výučba cudzích jazykov priamo v priestoroch spoločnosti)
    – Dobré pracovné prostredie
    – Možnosť získať nové poznatky a skúsenosti
    – Štandardné technické prostriedky pre efektívny výkon práce (mobilný telefón, PC, internet, referentské vozidlá)

    Svoje životopisy v európskom formáte v slovenčine a angličtine prosím pošlite mailom.

    Slovenská spoločnosť zaoberajúca sa riešeniami v oblasti varovných a vyrozumievacích systémov a informačných technológií doma aj na zahraničných trhoch. Popredné postavenie na trhoch potvrdzujú ocenenia ako Microsoft Gold Certified Partner, Intel Premier Provider, Slovak Gold a pod

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Telegrafia, a.s.

    130

    Elektrotechnický priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – programátor
    • .NET – pokročilý