C# Junior Developer

    0 52

    2264688

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-11-03 12:57:39

    • Programátor

    • Informačné technológie

    Hľadáme SW vývojára do nášho tímu. Okrem úzkej spolupráce so senior vývojármi očakávame aj vysokú úroveň spolupráce naprieč viacerými oddeleniami našej spoločnosti.

    Máš rád C# a .NET?
    Rád pracuješ s najnovšími technológiami .NET?
    Máš rád aplikačné rozhranie a PC grafiku?
    Rád sa podieľaš na nových projektoch?
    Rád sa učíš nové veci?
    Rád pracuješ v dynamickom tíme?
    Rád si na home office?
    Rád dostávaš hodnotenie zodpovedajúce tvojmu výkonu?
    Máš rád výzvy?

    Ak máš na otázky pozitívne odpovede pošli nám CV-čko.

    Požiadavky na uchádzača

    – schopnosť pracovať v medzinárodnom tíme
    – analytické myslenie
    – anglický jazyk
    – skúsenosti s 3D modelingom a virtuálnou realitou sú benefitom

    – práca na medzinárodných projektoch
    – práca s dlhodobou perspektívou
    – práca v medzinárodnom dynamickom kolektíve
    – odborný rast
    – možnosť home office-u

    K tomu všetkému sa postaráme
    – o tvoje zdravie nadštandardnou zdravotnou starostlivosťou
    – o rozvoj tvojej angličtiny
    – o tvoju zábavu formou teambuildingou

    Gamanet a.s. je softwérova spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti bezpečnosti. Gamanet pôsobí na trhu 12 rokov a v súčasnoti má okrem hlavného sídla v Bratislave svoje pobočky v Južnej aj Severnej Amerike. Obchodné activity spoločnosti pokrývajú 150 partnerov celosvetovo. Bližšie informácie o nás nájdeš na našom webe www.C4portal.com

    Neustále rozširujúci sa mladý kolektív experov v oblasti vývoja softwaru, technickej podpory a obchodu hľadá nových členov do tímu. Ak chceš byť súčasťou nášho tímu, pošli CV.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Gamanet a. s.

    25-49 zamestnancov

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)
    • Počítačové znalosti – programátor
    • .NET – základy
    • Počítačové znalosti – administrátor
    • Administrácia LAN/WAN – základy