C++ Developer

    0 146

    2088433

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-20 11:34:41

    • IT analytik
    • Programátor

    • Informačné technológie

    Popis práce

    Programátorská práca v prostredí MS Windows a Oracle
    Riešenie projektov v oblasti úspešných informačných systémov v energetike
    Rozvoj súčasných aplikácií a tvorba nových aplikácií

    Požiadavky na uchádzača

    Programovanie v C++ v prostredí Windows
    Znalosť SQL
    Znalosť Oracle, PL/SQL výhodou
    Praktické skúsenosti s prostredím Borland Builder 5 výhodou
    Schopnosť tímovej práce
    Komunikatívnosť
    Samostatnosť

    Zaujímavá práca na významných projektoch pre veľkých zákazníkov v oblasti energetiky
    Zázemie stabilnej spoločnosti
    Odborné vzdelávanie, osobný a profesionálny rozvoj
    Motivujúce odmeny
    Pohyblivá pracovná doba
    Výborný tím po odbornej i ľudskej stránke
    Silný sociálny program (šport, kultúra a pod.)
    Výučba anglického jazyka v priestoroch spoločnosti

    Svoje štruktúrované životopisy spolu s motivačným listom zasielajte e-mailom na adresu: zamestnanie@microstep-hdo.sk. Názov pracovnej pozície uveďte v predmete e-mailovej žiadosti.
    Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste za účelom spracovania pre potreby výberu na inzerovanú pracovnú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní, budú po ukončení výberového konania zlikvidované v zmysle uvedeného zákona.
    Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

    Spoločnosť MicroStep – HDO s.r.o. bola v novembri 2014 zaradená medzi „Top rastúce firmy v roku 2014“ a bol jej udelený podtitul „Diamant slovenského biznisu“.
    V predchádzajúcich rokoch sme sa v hodnotení Deloitte umiestnili medzi Technology Fast 50 v strednej Európe a tiež medzi Technology Fast 500 v celej Európe.
    Spoločnosť MicroStep – HDO s.r.o. sa počas 20 rokov úspešného pôsobenia stala stabilným dodávateľom riešení pre oblasť energetiky a priemyselnej automatizácie. Systémy HDO dodávané našou spoločnosťou využívajú všetky distribučné spoločnosti na Slovensku i v Čechách. V súčasnosti sa aktivity spoločnosti zameriavajú najmä na vývoj a dodávanie softvérových riešení pre obchodníkov a distribútorov s elektrickou energiou, plynom a inými komoditami. Zákazníci sa tak môžu spoľahnúť na nástroje ako sú napr. obchodovanie komodít, optimalizácia obchodovania, manažment trhového rizika, správa zmluvných vzťahov, správa odberných miest či podpora fakturačných procesov.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    MicroStep – HDO s.r.o.

    65

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – základy
    • Počítačové znalosti – programátor
    • C++ – pokročilý