Bytový dizajnér(ka)

    0 133

    1656047

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-23 10:07:43

    • Konštruktér
    • Odborný predajca

    • Drevospracujúci priemysel
    • Obchod

    Návrh intriérov, spracovanie výkresovej dokumentácie, vypracovanie cenových ponúk a predaj.

    Požiadavky na uchádzača

    Rhinoceros – pokročilý
    rysovanie (kreslenie)
    samostatnosť
    príjemné vystupovanie
    estetické cítenie
    priestorová predstavivosť

    FOTOGRAFIU a stručny životopis zasielajte na e-mailovú adresu praca@trenab.sk.

    Naša spoločnosť, sídliaca v Trenčíne, sa zaoberá výrobou kuchýň na mieru. Dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti sú zárukou kvality, módnych trendov a vysokej úrovne poskytovaných služieb. Okrem výroby zákazníkom ponúkame aj komplexné riešenie, ktoré zahŕňa zdarma poradenstvo a výmeru priamo v byte, 3D PC návrh s cenovou ponukou, dodávku vstavaných elektrospotrebičov rôznych značiek, ako i dopravu a odbornú montáž.

    Možný dátum nástupu

    07.04.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    TRENAB EU, s.r.o.

    25

    Spracovanie dreva, výroba nábytku

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • ArCon – pokročilý