Brigádnik/čka Call Centra

    0 114

    1828508

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-09 10:34:14

    • Telefonický operátor

    • Administratíva

    – tipovanie žiadostí na základe telefonického rozhovoru s klientom
    – tipovanie žiadostí na základe elektronickej požiadavky klienta
    – spracovávanie odchádzajúcich hovorov, t.j. doplnenie chýbajúcich údajov na žiadosti klienta, reklamácie
    – dohoda o vykonaní práce na dobu určitú, počas trvania reklamnej kampane

    Požiadavky na uchádzača

    – výborné komunikačné zručnosti
    – absolvované komunikačné školenie výhodou
    – aktívny prístup k práci
    – zodpovednosť

    – práca v stabilnej etablovanej spoločnosti
    – príjemné pracovné prostredie

    V prípade záujmu o nami inzerovanú pracovnú pozíciu vyplňte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov a zašlite nám ho elektronicky spolu s Vaším životopisom a žiadosťou najneskôr do 15.03.2015 na e-mail: mlabusova@cfh.sk. Bez odoslania elektronického súhlasu o spracovaní osobných údajov nemôžete byť zaradený do procesu výberového konania. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo osobne kontaktovať len vhodných uchádzačov na inzerovanú pracovnú pozíciu.

    Consumer Finance Holding, a.s. je členom skupiny VÚB – Intesa Sanpaolo. Je lídrom na trhu v mimobankových finančných produktov s viac ako 60% trhovým podielom. Spoločnosť poskytuje financovanie prostredníctvom splátkového nákupu pod značkami Quatro, Triangel a Klikshop. Pôžičky a financovanie kúpy nehnuteľností zabezpečuje divízia Slovenská požičovňa, financovanie kúpy motorových vozidiel prináša značka QuatroCar. Financovanie prostredníctovm kreditných kariet zabezpečuje divízia Slovenské kreditné karty. www.cfh.sk

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    Consumer Finance Holding, a.s.

    400

    Bankovníctvo, peňažníctvo

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľrnrn
    • Microsoft Excel – základy