Brigádnik – IT správca junior

    0 133

    2048658

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-16 09:46:59

    • Databázový administrátor
    • Správca informačného systému
    • Systémový administrátor

    • Informačné technológie

    – Podpora kongresového oddelenia po technickej stránke (audio/video/IT systémy) + pomoc pri konštelácii.
    – Podpora obchodného oddelenia (audio/video technika) – návrh optimálneho vybavenia akcií technikou
    – Inštalácia, údržba PC a analýza problémov, čistenie techniky + údržba značenia
    – Evidencia stavu a pohybu techniky a materiálu (vydávanie/preberanie/oprava)
    – Tvorba dokumentácie k pracovným postupom
    – Podpora užívateľov (WIN7/MS office 2007)
    – Máme záujem o dlhodobú spoluprácu

    Požiadavky na uchádzača

    – Schopnosť a ochota učiť sa
    – Zodpovedný prístup k práci
    – Komunikatívnosť, organizačné schopnosti a samostatné riešenie zadaných úloh
    – Analytické myslenie
    – Prax v odbore vítaná
    – Všeobecné elektrotechnické znalosti z oblasti elektroniky a slaboprúdu
    – Zákaznícka orientácia, schopnosť jednať s koncovým užívateľom

    – Práca v mladom a dynamickom kolektívne
    – Možnosť profesionálneho rastu

    V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, a radi by ste sa stali členom nášho tímu, zašlite nám Váš profesný životopis.

    Hotel DOUBLETREE BY HILTON je 4* moderný hotel, ktorý sa nachádza pri Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

    Možný dátum nástupu

    Dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    HOTEL DOUBLETREE BY HILTON BRATISLAVA ****

    85

    Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý
    • Počítačové znalosti – administrátor
    • Administrácia LAN/WAN – pokročilý