Brigádnik / brigádnička v Mountfielde (Pomocný pracovník)

    0 83

    3250419

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-11-22 14:01:19

    • Pomocný pracovník

    • Pomocné práce

    » Pomocné práce na predajni, v sklade a pri montážach bazénov
    » Predaj rýchloobrátkového tovaru
    Ďalšie pomocné činnosti:
    » práca s tovarom v sklade vrátane prípravy a vybaľovania tovaru
    » výdaj tovaru zákazníkom (predovšetkým substráty, hnojivá, sezónne vianočné stromčeky…)
    » pomoc pri vykladaní tovaru z firemných kamiónov
    » pomoc pri rozvoze tovaru k zákazníkom
    » spoluúčasť na tvorbe expozícií sortimentu a nápaditého vzhľadu predajne
    » udržiavanie poriadku v predajni (vr. čistoty vystaveného tovaru) i skladu

    Požiadavky na uchádzača

    • šikovnosť a manuálnu zručnosť
    • príjemné vystupovanie a pripravenosť na prácu v tíme
    • aktivita, pozitívny prístup, ochota
    • vodičský preukaz skupiny B výhodou
    • trestná bezúhonnosť
    • nevyžadujeme znalosť cudzích jazykov

    Čo sme pre Vás pripravili:
    • zaujímavé mzdové ohodnotenie
    • pestrú a zaujímavú prácu, v ktorej uplatníš svoje doterajšie zručnosti a napríklad aj vzťah k technike
    • prácu v dobrom tíme, ktorý je pripravený urobiť maximum pre spoločný úspech
    • dobrú prípravu po nástupe (všetko potrebne Ťa dokážeme naučiť)
    • zodpovedajúce pracovné a ochranné pomôcky
    • možnosť opakovania brigády v budúcnosti

    Spoločnosť Mountfield SK, s.r.o. je stabilná firma s dominantným postavením na slovenskom trhu, je prevádzkovateľom siete maloobchodov so širokou ponukou tovaru pre záhradu a voľný čas a bazénov. Prevádzkuje obchody a vlastné distribučné centrum v Českej republike a Slovenskej republike.

    Možný dátum nástupu

    ihneď (podľa dohody)

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • základné vzdelanie
    • stredoškolské bez maturity
    • študent strednej školy
    • študent vysokej školy

    Názov spoločnosti

    Mountfield SK, s.r.o.

    200-249 zamestnancov

    Maloobchod