Brigádnicka práca pre študentov – Kontrolujte kvalitu v Kysuckom Novom Meste (víkendy, sviatky, prázdniny, podľa rozvrhu)

    0 1

    3217579

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-10-17 13:51:33

    • Kontrolór kvality

    • Automobilový priemysel

    Ak ste manuálne zručný/á, spoľahlivý/á, máte dobrý zrak a chuť pracovať, hľadáme práve Vás!
    – ponúkame Vám prácu v automobilovom priemysle
    – vykonávať budete vizuálnu kontrolu automobilových dielov na základe daných špecifikácií
    – budete vykonávať meracie, baliace a jednoduché manipulačné práce
    – budete zaznamenávať výsledky svojej činnosti do predpísaných formulárov
    – práca vhodná pre študentov VŠ, víkendy, sviatky, prázdniny alebo podľa Vášho rozvrhu
    – práca sa vykonáva pri pracovných stoloch, nie za pásom

    Požiadavky na uchádzača

    – 100% dobrý zrak, okuliare nám nevadia 🙂
    – spoľahlivosť a presnosť pri vykonávaní práce a evidovaní výsledkov svojej činnosti,
    – zodpovedný prístup k práci,
    – precíznosť pri identifikovaní rozdielov a chýb,
    – manuálna zručnosť,
    – schopnosť pracovať samostatne aj v tíme

    Skúsenosť na kontrole kvality alebo vo výrobe je výhodou, ale ak ju nemáte:
    – radi Vás zaškolíme
    – u nás získate stabilný a motivujúci príjem, pri spokojnosti po 3 mes. navýšenie mzdy
    – naša koordinátorka a timlídri Vám budú nepretržite k dispozícii
    – možnosť zamestnania na TPP
    – a napokon (nie však v poslednom rade): s nami môžete vytvárať skvelý tím spolupracovníkov 🙂

    V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis.
    Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

    Firma Exact Systems poskytuje služby v oblastiach: Triedenie, Prepracovanie, Kontrola, Montáž, Containment, Kontrola Finálneho produktu, Reprezentovanie zákazníka a Controlled Shipping Level 2
    Exact Systems je hlavným dodávateľom služieb kontroly, prepracovania a triedenia pre mnohé podniky v Poľsku, Slovensku a EU. Všetky podrobné informácie nájdete na www.exactsystems.eu .

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    Exact Systems Slovakia s.r.o.

    500-999 zamestnancov

    Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov