Brigádnicka činnosť – obúvanie pneumatík

    0 130

    2081930

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-15 09:34:55

    • Pomocný pracovník
    • Pracovník pneuservisu
    • Robotník

    • Automobilový priemysel
    • Pomocné práce
    • Výroba

    Hľadáme šikovných technicky zručných pracovníkov na pozície obúvanie pneumatík na disky.

    Požiadavky na uchádzača

    Technické zručnosti. Nutná vlastná doprava

    Vybraný budú uchádzači ktorý majú pozitívny vzťah k práci a sú manuálne zručný

    Gazu s.r.o. sa zaoberá najmä sprostredkovaním práce – presonálny leasing.
    Ponúkame prácu pre skladníkov, robotníkov a možnosť práce v logistike.

    Možný dátum nástupu

    ihned

    Typ pracovného pomeru

    • skrátený úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • základné vzdelanie
    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent strednej školy
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    GAZU s.r.o.

    10

    Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov