Brigáda pre študentov VŠ – asistent/ka predaja zájazdov

    0 118

    2036227

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-04 11:30:47

    • Predajca leteniek/zájazdov

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    • vybavovanie internetových, telefonických a e-mailových objednávok klientov
    • príprava ponúk zájazdov klientom
    • administratívne spracovanie a vedenie obchodných prípadov
    • zákaznícky predajný i popredajný servis
    • poradenstvo v oblasti cestovania

    Požiadavky na uchádzača

    Štrukturovaný životopis s fotografiou zašlite na e-mail personalne@zajazdy.sk. Do predmetu e-mailu vpíšte, kde by ste chceli brigádovať – Senica alebo Bratislava

    Agentúra Zájazdy.sk, spol. s r.o. vznikla v roku 2005. Radí sa medzi najväčšie internetové cestovné agentúry na slovenskom trhu.

    Možný dátum nástupu

    koniec mája, začiatok júna

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • študent vysokej školy

    Názov spoločnosti

    Agentúra Zájazdy.sk, spol. s r.o.

    3

    Cestovné kancelárie, agentúry a pod.

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý