Brigáda pre študentov aj na leto (Cinema City)

    0 204

    1620228

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-27 14:45:56

    • Pokladník

    • Ekonomika, financie, účtovníctvo

    Hľadáme šikovných študentov pre obsluhu kina v obchodnom centre Eurovea a Polus v flexibilných hodinách popri štúdiu aj na letné prázdniny. Práca v mladom kolektíve, zaujímavé pracovné prostredie, možnosť profesionálneho rastu. Práca vhodná len pre študentov. Pozor !!! V ponuke máme aj iné pracovné príležitosti !!!

    Požiadavky na uchádzača

    šikovnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť,vek nad 18 rokov,ochota učiť sa nové veci, dobré kommunikatívne schopnosti, trestná bezúhonnosť

    Mladý kolektív, flexibilná pracovná doba, možnosť profesionálneho rastu, benefity za dobré výsledky

    Kontaktujte nás počas pracovných dňoch na tel čísle:0918/672568, 035/7731644 alebo e-mailom hrcibrigady@gmail.com.

    Personálna agentúra

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské II. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • základné vzdelanie
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    HR Consulting International s.r.o.

    6

    Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – základy