Bricklayer – Belgium

    0 104

    3080823

    en

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-05-26 12:06:38

    • Murár

    • Stavebníctvo a reality

    We are looking now for experienced bricklayers to work on our construction sites in Belgium. The place of work will be mostly next to Genk.

    TASKS:
    – bricklaying of external walls (clinker),
    – bricklaying of internal walls (normal bricks).

    OUR DEMANDS:
    – experience in bricklaying,
    – experience in working abroad – will be a plus,
    – minimum communicative knowledge of English,
    – driving license cat.B,
    – own car – will be a plus,
    – own business activity will be a plus.

    OUR OFFER:
    – full-time job or subconstructor contract,
    – attractive salary ( rate by working hour from 12 to 19 euro),
    – accomodation fully organized and paid by company,
    – ability to gain new experience,
    – long-time job.

    If you are interested in our offer please apply with a CV (nice to see CV in English) by a application form which is on the website.

    Teraz hľadáme pre skúsených murárov na prácu na našich stavbách v Belgicku. Miesto výkonu práce bude väčšinou vedľa Genk.

    úlohy:
    – murovanie obvodových stien (klinker),
    – murovanie vnútorných stien (normálne tehly).

    NAŠE Požiadavky
    – skúsenosti s murárske práce,
    – skúsenosti s prácou v zahraničí – bude plus,
    – minimálne komunikatívna znalosť anglického jazyka,
    – vodičský preukaz mačka. B
    – vlastné auto – bude plus
    – vlastnej podnikateľskej činnosti bude plus.

    Naša Ponuka
    – úväzok alebo subconstructor zmluvy,
    – atraktívny plat (miera pracovné hodiny od 12 do 19 euro),
    – ubytovanie plne organizovaná a zaplatila spoločnosť,
    – schopnosť získať nové skúsenosti,
    – dlhoročné práce.

    Ak vás naša ponuka zaujala prosím použiť s CV (pekné vidieť životopis v angličtine) poskytujú formulár žiadosti, ktorý je na webových stránkach.

    We are Slovak company who is involved in construction industry.

    Typ pracovného pomeru

    • full-time
    • trade licence

    Dosiahnuté vzdelanie

    • Postgraduate (Doctorate)
    • University education (Bachelor’s degree)
    • University student
    • University education (Master’s degree)
    • Follow-up/Higher Professional Education
    • Secondary with school-leaving examination
    • Secondary without school-leaving examination
    • Primary education

    Názov spoločnosti

    Hallard s.r.o.

    Construction industry

    Znalosti

    • Language skills
    • English – Elementary (A2)