Bezpečnostný pracovník pre objekt RAJO Bratislava+ubytovanie

    0 35

    2064146

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-27 11:18:04

    • Pracovník bezpečnostnej služby

    • Bezpečnosť a ochrana

    Bezpečnostný pracovník pre objekt RAJO Bratislava. Denná/nočná 12-hodinová práca, stráženie objektu, kontrola osôb/vozidiel, obchôdzková činnosť.

    Požiadavky na uchádzača

    PREUKAZ ODBORNEJ SPOSOBILOSTI pre prácu v SBS – POVINNÝ, fyzickú a psychickú spôsobilosť, občiansku a trestnú bezúhonnosť, zodpovednosť.

    záujemci o prácu pošlite životopis na personalne@securiton.sk, vybraných uchádzačov pozveme na pracovný pohovor. Tel.Informácie: 02/48202933.

    Stabilná spoločnosť pôsobiaca v oblasti ochrany majetku a zabezpečovacích systémov s 20 ročnou tradíciou.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    SECURITON Servis, spol. s r.o.

    700

    Iné neuvedené oblasti