Bezpečnostný manažér

    0 22

    3060651

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-05-15 10:27:39

    • Manažér bezpečnostnej služby
    • Pracovník bezpečnostnej služby
    • Riaditeľ bezpečnostnej služby

    • Bezpečnosť a ochrana
    • Manažment
    • Vrcholový manažment

    Starostlivosť o zverené objekty , Komunikácia s dennými manažérmi , Školenia zamestnancov , Kontrolná činnosť , Obhliadky nových objektov , Otváranie nových zákaziek , Tvorba štatistík – pravidelné reporty , BOZP , Komunikácia s klientmi , Spracovávanie podkladov k faktúram – zároveň kontrola , Vedenie objektovej dokumentácie

    Požiadavky na uchádzača

    – Výborné komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
    – Zodpovednosť, samostatnosť, dôslednosť
    – Kreativita, flexibilita, analytické myslenie
    – Schopnosť pracovať s nasadením

    – Možnosť kariérneho rastu a vzdelávania
    – Možnosť zahraničnej praxe v rámci holdingu
    – Auto, NB a telefón aj na súkromné účely
    – Pružný pracovný čas
    – Možnosť home office
    – Teambuildingy
    – Príjemné pracovné prostredie, dobré možnosti parkovania

    Do nášho tímu hľadáme 2 bezpečnostných manažérov !!!

    Pre veľké množstvo reakcií odpovieme iba vybraným uchádzačom , zároveň vám ďakujeme za vaše povšimnutie.

    Uchádzač zaslaním žiadosti zároveň súhlasí s použitím svojich osobných údajov podľa zákona o ochrane osobných údajov č. 428/2002 Z.z. v znení neskorších predpisov a dáva súhlas na ich uchovanie počas doby výberového konania.

    Mark2 Corporation Slovakia pôsobí na slovenskom trhu od roku 1995. Medzi hlavné činnosti spoločnosti patria integrované bezpečnostné služby a komplexné služby v rámci údržby nehnuteľností a moderných priemyselných logistických komplexov. http://www.m2c.eu/sk/profil-spolocnosti-1404050132.html

    Možný dátum nástupu

    01.06.2017

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Mark2 Corporation Slovakia s. r. o.

    150

    Iné neuvedené oblasti

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Začiatočník (A2)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý