Bezovec Piešťany – čašník, barman s ubytovaním i pre pár

    0 233

    1421718

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-05-01 09:40:06

    • Barman
    • Čašník
    • Recepčná

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Horský Hotel Inovec***+ na Bezovci, 20 km od Piešťan, príjme čašníkov/čky na obsluhu v bare i v reštaurácii, môže byť i na dohodu, živnosť, brigádu, počas dlhých smien s ubytovaním i stravou. Prosíme zasielať životopisy aj s fotografiou na rezervacie@hotelinovec.sk. Nástup možný ihneď, možný nástup i na dohodnutý čas, mesiac, dva… s ubytovaním. Dakujem

    Požiadavky na uchádzača

    Čiašnik – barmanske zručnosti, vytrvalosť, spoľahlivosť, ovl. pokladne

    – motivačné ohodnotenie
    – kariérny rast
    – zamestnanecká strava, ubytovanie
    – krásna príroda, čisté ovzdušie
    – dobrý kolektív

    Životopisy nám zasielajte e-mailom na rezervacie@hotelinovec.sk alebo nás kontaktujte telefonicky na pevnú linku do hotela 033/7789314. Viac podrobností o hoteli nájdete na stránke www.hotelinovec.sk. Zasielajte detailne životopisy spolu s fotografiou e-mailom.

    Hotel Inovec ***+, www.hotelinovec.sk

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    CONTINENTAL TOURS

    5

    Cestovné kancelárie, agentúry a pod.

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Outlook – základy