Barman/ka, Cuba Libre, Prešov

    0 184

    2030445

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-02-27 18:42:56

    • Barman
    • Čašník

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Popis práce

    • obsluha zákazníkov podľa gastronomických postupov
    • dodržiavanie jednotných zásad obsluhy so snahou o vysokú úroveň poskytovaných služieb
    • podáva kvalifikované informácie o ponúkanom sortimente a službách, zabezpečuje správne účtovanie cien podľa platných cenníkov cez registračnú pokladňu s vydaním dokladu
    • kontroluje stav zásob, hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty a inventár
    • inventarizácia tovaru a materiálu atď.

    Požiadavky na uchádzača

    Vy chcete, My vieme…spoločne dokážeme viac…

    Práca v atraktívnom prostredí s možnosťou odborného a osobnostného rastu s veľkým dôrazom na firemnú kultúru
    Výhodné zľavy z produktov našej spoločnosti
    Rozsiahly vzdelávací program
    iné.

    Spoločnosť FUSION GROUP s.r.o. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.
    Do nášho firemného portfólia patria gastronomické značky THE CUBA LIBRE, YOGI´S COFFEE, MUSETTI CAFFÉ, STARÉ DOBRÉ MEXIKO. Okrem toho aktívne pôsobíme aj v odvetví cateringu takže garantujeme prácu v stále rozrastajúcej sa spoločnosti s možnosťou profesijného rastu.

    Možný dátum nástupu

    15.3.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Fusion Group s.r.o.

    15

    Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

    Znalosti

    • Jazykové znalostirnrn
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý