Barman, La Cubanita OC Eperia

    0 2

    3212547

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-10-11 18:50:14

    • Barman

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Popis práce

    -príprava kokteilov a ostatných nápojov
    -obsluha zákazníkov podľa gastronomických postupov
    -dodržiavanie zásad obsluhy so snahou o najvyššiu úroveň
    -dodržiavanie štandardov prevádzky
    -proaktívny a prozákaznícky prístup
    -predaj sortimentu nápojov a cigár
    -otváracie a zatváracie práce v bare, ako aj v zázemí a v sklade
    -príprava surovín potrebných na prípravu nápojov
    -kontrola skladových zásob
    -zodpovednosť za zverené hodnoty a inventár

    Požiadavky na uchádzača

    -príjemné a profesionálne vystupovanie
    -komunikatívnosť
    -zodpovednosť
    -ochota a chuť učiť sa nové veci
    -flexibilita
    -pozitívny prístup
    -zvládanie stresových situácii
    -tímový hráč

    -práca v príjemnom a profesionálnom kolektíve
    -pravidelné školenia a odborné vzdelávacie aktivity
    -pravidelné tímové aktivity a teambuidingy
    -čerpanie benefitov zamestnaneckej karty Fusion Benefits Employee Card
    -sociálny program, mesačný príspevok na DDS, stravné lístky
    -moderné spôsoby motivácie zamestnancov
    -odborný ako aj osobný rast

    Hľadáme šikovného, zodpovedného a pracovitého barmana, ktorý dokonale ovláda svoje remeslo a vykonáva ho s úsmevom na perách 🙂
    Svoje životopisy spolu s fotografiou prosím zasielajte na uvedený e-mail.
    Vopred ďakujeme za záujem pracovať v našej spoločnosti, ale kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

    Spoločnosť FUSION GROUP | „Vaše miesto zážitkov“, je gastronomická skupina, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2013.

    Jej portfólio služieb, ktoré ponúka, sa pomerne rýchlo rozrastá. Aktuálne ho tvoria 4 úspešné gastronomické koncepty – THE CUBA LIBRE RUM & CIGAR HOUSE, kaviarne YOGI´S, Staré Dobré Mexiko, ZaZza – Pizza Bistro.

    Úspech našich prevádzok je postavený na kvalite ponúkaných produktov a služieb, ale aj ľudí, ktorých si veľmi opatrne vyberáme a zároveň prácu vážime. Máme záujem zamestnávať dynamických, talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov, ktorým umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

    Staň sa aj Ty jedným z nás!

    Možný dátum nástupu

    10.11.2017

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Fusion Group s.r.o.

    50-99 zamestnancov

    Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)