Barista,Čašník / Baristka,Čašníčka

    0 155

    2099293

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-29 14:00:21

    • Barman
    • Čašník

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    – práca baristu,čašníka v novootvorenej kaviarni s bowlingom
    – obsluha baru
    – zodpovednosť za chod prevádzky
    – zodpovednosť za zverenú hotovosť
    – práca s pokladňou
    – práca na 12 hod. zmeny

    Požiadavky na uchádzača

    – milé a príjemné vystupovanie
    – zodpovednosť
    – spoľahlivosť
    – maximálne pracovné nasadenie
    – schopnosť učiť sa
    – bezúhonnosť
    – komunikatívnosť
    – pripravenosť pracovať na 12 hod. zmeny

    – výhodné platobné podmienky
    – osobné ohodnotenie
    – príspevok na pracovnú uniformu a obuv
    – školenie

    Prosíme o zaslanie životopisu na uvedený kontakt.

    !!! K žiadosti prosím priložte aktuálnu FOTOGRAFIU !!!

    Vyhradzujeme si právo odpovedať len vyhovujúcim kanditátom.

    Zaslaním Vášho životopisu nám súčasne dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z., O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

    Značka KAJOT prostrednictvom svojej širokej škály produktov prináša zábavu z hry už viac ako 15 rokov. V roku 1996 vznikli prvé herné zariadenia pod touto značkou a až do súčasnosti boli vyrobené ďalšie desiatky tisíc kusov, které prinášajú napätie a radosť z hry hráčom takmer po celej Európe.

    Prevádzkujeme vlastnú širokú sieť prevádzkových miest, herní a zábavných multifunkčných centier. Prémiové prevádzky s nadštandardným zázemím a rozsahom služieb nesú označenie KAJOT INTACTO. Herne KAJOT INTACTO uspokoja potreby každého skúseného hráča a vyznačujú sa vysokým herným komfortom. Nájdete u nás tie najhranejšie typy herných zariadení, videolotérií, výherných prístrojov a ruliet.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    K-BET, s.r.o., org. zložka KAJOT

    Iné neuvedené oblasti

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – základy
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Pokladňa – pokročilý