Balič rastlín a cibuľovín / Pracovník expedície

    0 135

    384259

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-13 08:54:42

    • Balič
    • Pomocný pracovník
    • Skladník
    • Záhradník

    • Doprava, špedícia, logistika
    • Pomocné práce
    • Služby
    • Výroba

    Zásielková služba rastlín hľadá brigádnikov/-čky na zabezpečenie zabalenia tovaru do škatúľ. Práca je denne od 7h30 do 12h30 a od 13h00 do 18h00. Vhodný kandidát by mal byť hlavne zručný, mať chuť pracovať v príjemnom prostredí s rastlinami a byť disponibilný aspoň na 20 h v týždni. Odmena je priamo úmerná od Vášho výkonu od 2,50 € až po 3,5 €/hod.

    Jedná sa o dlhodobú brigádu v mesiacoch 04/2015 – 06/2015.

    Ak ste sa v inzeráte našli, radi Vás privítame! Radi privítame v našom kolektíve každého, ktorý prejaví ochotu a chuť pracovať, zverené úlohy berie zodpovedne a s patričným pracovným eutuziazmom.

    Zašlite nám e-mailom svoj krátky motivačný list, kde uvediete prečo práve VY spolu a radi Vás pozveme na krátky osobný pohovor. Nezabudnite pripojiť Vaše kontaktné údaje.

    Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov!

    Požiadavky na uchádzača

    Základná znalosť okrasných rastlín je vítaná, pozitívny vzťah k rastlinám.

    Flexibilný pracovný čas, príjemné pracovné prostredie, kolektív zložený z ľudí zaujímajúcich sa o rastliny a prírodu, zľava 30-50% z ceny dodávaného tovaru. Dlhodobá spolupráca možná pri obojstrannej spokojnosti. Bližšie info na www.rastlinky.sk

    Ak ste sa v inzeráte našli, radi Vás privítame! Radi privítame v našom kolektíve každého, ktorý prejaví ochotu a chuť pracovať, zverené úlohy berie zodpovedne a s patričným pracovným eutuziazmom. Zašlite nám e-mailom svoj krátky motivačný list, kde uvediete prečo práve VY spolu a radi Vás pozveme na krátky osobný pohovor.

    Nezabudnite pripojiť Vaše kontaktné údaje. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov!

    Zásielkový obchod rastlinného materiálu. Dodávka a údržba interiérovej zelene. Záhradné centrum.

    Možný dátum nástupu

    20.04.2015

    Typ pracovného pomeru

    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské II. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Ing. Erich Seemann – FLORA EXOTIKA

    3

    Iné obchodné činnosti