Backend developer / programátor

    0 139

    2877450

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-01-05 14:45:24

    • Programátor
    • Web dizajnér
    • Webmaster

    • Informačné technológie

    – práca na rôznorodých zaujímavých projektoch v oblasti digital marketingu pre domácich a zahraničných klientov
    – vývoj interného CMS, programovanie webov, CRM a iných systémov
    – nutná znalosť PHP/MySQL, GIT, frameworkov CI alebo Laravel, OOP, Composer
    – ideálne znalosť Ajax, Bootstrap, Javascript

    Požiadavky na uchádzača

    Schopnosť samostatne riešiť zadané úlohy, spoľahlivosť.
    Vítaná chuť učiť sa nové technológie.

    – práca v mladom, kreatívnom a dynamickom kolektíve
    – výhodná poloha v širšom centre Bratislavy (pri Poluse)
    – voľný priestor na kreatívne riešenia úloh
    – možnosť profesného aj osobného rastu
    – trinásty plat, sociálny fond, bazén 🙂

    Spolu s CV je potrebné zaslať aj pár (najlepších) referencií uchádzača v oblasti backendu – nemusia byť zdrojové kódy.

    2CREATE advertising – popredná reklamná agentúra zaoberajúca sa tvorbou a realizáciou marketingovej komunikácie s interným digitálnym oddelením.

    Možný dátum nástupu

    1.2.2017

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    2create, s.r.o.

    15

    Reklama a prieskum trhu

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)
    • Počítačové znalosti – programátor
    • AJAX – pokročilý