B2D Sales Manager /part-time

    0 13

    2920304

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-06-16 12:44:23

    • Obchodný manažér
    • Obchodný zástupca
    • Odborný predajca

    • Manažment
    • Obchod

    Je tvojim záujmom si privyrobiť cez 1000 €/mesačne a ak si extra šikovný, tak aj dvojnásobok?
    Poskytneme príležitosť pre zdravo sebavedomého, komunikatívneho a profesionálne vystupujúceho B2D Sales Managera, ktorý:
    – rád získava nové kontakty a realizuje obchodné aktivity v oblasti firemných zákazníkov v telekomunikačnom segmente (Internet, Televízia, Telefón).
    – bude oslovovať cieľovou skupinu zákazníkov/podnikateľov, obchody, kancelárie, ordinácie, bary/puby/reštaurácie… klientov, ktorí využívajú pri podnikaní IČO, alebo DIČ
    – bude samostatne realizovať obchodné aktivity v segmente „SoHo – Small Office / Home Office“ (malé firmy a podnikatelia),
    – vie si dohodnúť osobné stretnutie, vyzistiť potreby klienta, príp. získať informácie o súčasných poskytovaných službách a následne ponúknuť zaujímavejšie alebo efektívnejšie riešenie od UPC pre zákazníka.
    – podpísať s klientom zmluvu na UPC služby a zrealizovať obchodnú agendu.

    Požiadavky na uchádzača

    Príležitosť dáme každému, kto má:
    – záujem o predaj a obchod, prípadne skúsenosti z tejto oblasti
    – cit pre jednanie s ľuďmi a reprezentáciu firmy
    – seba motivujúci prístup a ambíciu byť úspešný
    – schopnosť dosahovať výsledky
    – samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
    – je ochotný cestovať za klientmi
    – znalosť práce na PC – MS Office

    Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie, ktoré je samozrejmosťou a k tomu poskytneme:
    – za jedného klienta možnosť získať províziu viac ako 150,- €.
    – bez obmedzenia platového stropu,
    – flexibilný pracovný čas (budeš pán vlastného času),
    – po osvedčení reálna príležitosť zamestnania na TPP,
    – byť súčasťou jednej z najväčších teleco spoločností na Slovnesku,
    – možnosť stať sa TeamLeadrom daného Sales tímu,
    – v prípade potreby poskytneme možnosť práce z kancelárie,
    – marketingová a obchodná podpora, zaškolenie a poskytnutie potrebných informácií,
    – príležitosť ďalej sa rozvíjať a získavať nové skúsenosti

    UPC Broadband Slovakia, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie (digitálnej a analógovej), širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom – služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

    250

    Telekomunikácie