ASP.NET developer

    0 122

    1945643

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-10 13:22:33

    • Programátor
    • Softvérový inžinier

    • Informačné technológie

    Hlavnou náplňou je implementácia aplikačnej logiky a vytváranie a aktualizovanie dátovej a objektovej štruktúry. Postupne môže k úlohám v prípade záujmu pribudnúť samostatná koordinácia celých projektov a s ňou spojené spektrum rôznych úloh (analýza požiadaviek klienta, vytváranie softvérovej architektúry, testovanie, školenia užívateľov).

    Požiadavky na uchádzača

    Odborné znalosti a skúsenosti sú z pochopiteľných dôvodov dôležité. Za oveľa dôležitejší aspekt ale považujeme vôľu a schopnosť učiť sa, riešiť samostatne a zodpovedne problémy a taktiež osobný vzťah ku vykonávanej práci a radosť z nej. Sme presvedčení o tom, že práca má byť v harmónii s osobnými cieľmi človeka a nie iba „nástrojom na prežitie“. Máme záujem o dlhodobú vzájomnú spoluprácu a aj preto kladieme veľký dôraz na osobnosť uchádzača, jeho postoje a názory.

    Keďže sme rakúska spoločnosť, znalosť nemeckého jazyka je vítaná.

    – 12-14 platov ročne
    – 5 týždňov dovolenky
    – účasť na motivujúcom bonusovom systéme
    – možnosť flexibilne a samostatne organizovať svoju prácu
    – práca v mladom tíme s perspektívou osobného i profesného rastu

    V prípade záujmu o ponúkané miesto, zašlite prosím životopis s krátkym motivačným listom.

    Steinringer WEB and IT solutions je nezávislá, vlastníkmi vedená spoločnosť, ponúkajúca vývoj softvéru a IT služby. Firma pôsobí na trhu od roku 1999 a sídli vo Viedni a v Bratislave. Tvorí ju tím mladých, prvotriedne vzdelaných poradcov, vývojárov a technikov.

    Najväčší dôraz kladieme na príjemnú pracovnú atmosféru a budovanie firemnej kultúry. Radosť z práce, flexibilita, profesionalita a základné hodnoty priateľstva v pracovnom živote z nás robia viac ako tím: sme „friends in business“.

    Ponúkame
    – prácu v mladom, angažovanom tíme
    – náročnú a pestrú činnosť v rámci koncepcie a realizácie inovatívnych webových riešení
    – možnosť prevzatia zodpovednosti s perspektívou osobného rastu popri dobrých možnostiach vzdelávania v odbore
    – starostlivo budovanú firemnú kultúru
    – možnosť aktívnej spolutvorby firemnej filozofie a smerovania spoločnosti

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Steinringer WEB and IT solutions, s.r.o.

    Ponúkame

    8

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – programátor
    • .NET – pokročilý