Asistent/ka v zdravotnom stredisku – práca aj pre absolventa, čiastočný úväzok

    0 184

    2670514

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-07-31 18:29:34

    • Administratívny pracovník, referent
    • Hygienik
    • Technik BOZP
    • Zdravotnícky asistent
    • Zdravotnícky laborant

    • Administratíva
    • Bezpečnosť a ochrana
    • Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť

    Popis práce

    – emailová komunikácia, telefonická komunikácia s klientom
    – administratívne a organizačné práce podľa požiadaviek nadriadeného
    – osobná komunikácia/starostlivosť o aktuálnych u klientov/firmy v rámci BOZP dokumentov a hygieny
    – evidencia pošty
    – praca s databazou spoločnosti
    – spolupráca s ďalšími prevadzkami
    – preberanie a následné odovzdanie odkazov

    Požiadavky na uchádzača

    – zodpovednosť
    – odolnosť voči stresu

    – práca možná aj s domu
    – čiastočný uväzok
    – flexibilný pracovný čas
    – práca na čiastocny uväzok

    Žiadosť spolu s CV a s názvom pozície o ktorú sa zaujímate zasielajte na e-mailovú adresu: sro.fialo@gmail.com
    Kontaktovaní budú len záujemcovia, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Zaslaním Vašej žiadosti o zamestnanie nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie v našej spoločnosti.

    Ako firma ponúkame rozsah služieb v oblasti výberu, vyhľadavania zamestnancov a ľudských zdrojov – od prvotných vstupných pohovorov, psychometrického testovania až po zabezpečenie personálnej, administratívnej a mzdovej agendy.

    Možný dátum nástupu

    asap

    Typ pracovného pomeru

    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Fialo, s.r.o.

    5

    Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Hospodárska korešpondencia – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – expert