Asistentka v advokátskej kancelárii

    0 172

    2095528

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-24 11:21:57

    • Asistent
    • Office manager
    • Sekretárka

    • Administratíva

    Popis práce

    – administratívne a asistentské práce
    – prijímanie a odosielanie firemnej korešpondencie na každodennej báze
    – podpora chodu kancelárie
    – komunikácia s verejnosťou (telefonická, mailová, písomná)
    – plnenie ďalších administratívno- organizačných úloh podľa pokynov nadriadeného

    Požiadavky na uchádzača

    komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, spoľahlivosť

    – pracovisko v centre Bratislavy
    – zodpovedajúce platové ohodnotenie
    – podpora osobného a profesijného rastu

    Česká a slovenská advokátska kancelária pôsobiaca najmä v oblasti obchodného práva hľadá do radov svojich zamestnancov spoľahlivú, zodpovednú, flexibilnú a ústretovú asistentku.

    Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

    +ULTRA legal, s.r.o., advokátní kancelář, so zameraním predovšetkým na obchodné právo je česká a slovenská advokátska kancelária pôsobiaca v Prahe v Českej republike a v Bratislave v Slovenskej republike.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    +ULTRA Legal s.r.o. advokátní kancelář

    Advokátske kancelárie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý