Asistent/ka spoločnosti

    0 106

    1298454

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-05-05 10:30:33

    • Administratívny pracovník, referent
    • Asistent
    • Office manager
    • Recepčná
    • Sekretárka

    • Administratíva

    Pre našu bratislavskú kanceláriu hľadáme vhodného kandidáta/vhodnú kandidátku na pozíciu asistenta/ky spoločnosti. Medzi hlavné zodpovednosti patrí:
    – Zabezpečenie chodu kancelárie
    – Komunikácia so zákazníkmi (emailom, telefonicky) a s tým súvisiace riešenie ich požiadaviek
    – Spracovanie dokumentácie podľa pokynov
    – Poskytovanie informácií o službách spoločnosti
    – Starostlivosť o návštevy (uvítanie, občerstvenie)
    – Práca s interným administratívnym systémom spoločnosti
    – Iné operatívne úlohy podľa požiadaviek vedenia spoločnosti

    Požiadavky na uchádzača

    – komunikačné zručnosti – príležitostná komunikácia s klientmi aj v cudzom jazyku (slovom aj písmom)
    – príjemné vystupovanie
    – samostatnosť pri riešení úloh
    – asertivita, zodpovednosť
    ZNALOSŤ ANGLICKÉHO JAZYKA NA AKTÍVNEJ ÚROVNI JE NEVYHNUTNOU PODMIENKOU (uchádzačov nespĺňajúcich túto požiadavku nebudeme kontaktovať)

    – Príjemné pracovné prostredie
    – Samostatná práca
    – Možnosť získať ďalšiu prax a skúsenosti
    – Dlhodobá a stabilná práca
    – Pracovná doba: Pondelok – Piatok 8,00-16,00
    – Možnosť pracovať popri externom štúdiu

    Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite svoju žiadosť so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku na uvedenú e-mailovú adresu.
    V žiadosti uveďte, prosím, súhlas s evidovaním osobných údajov vo firemnej databáze.
    Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

    PREMIUM OFFICE poskytuje profesionálne riešenia virtuálnej kancelárie – registračného sídla pre podnikateľov a obchodné spoločnosti. Spoločnosť sa zaoberá zakladaním slovenských a zahraničných spoločností a predajom už existujúcich spoločností.

    Možný dátum nástupu

    asap

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa
    • študent vysokej školy
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    PREMIUM OFFICE, s.r.o.

    3

    Poradenstvo

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Hospodárska korešpondencia – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy