Asistentka servisu vozidiel

    0 1

    601066

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2018-11-20 12:20:21

    • Administratívny pracovník, referent
    • Asistent
    • Recepčná
    • Sekretárka

    • Administratíva

    Vítanie, uvádzanie a starostlivosť o zákazníkov servisu, vybavovanie telefonických požiadaviek zákazníkov, plánovanie zákazníkov do servisu, kontrola databázy zákazníkov, zapožičiavanie náhradných vozidiel, evidencia pošty, dochádzky, pokladňa

    Požiadavky na uchádzača

    Komunikatívnosť, zodpovedný prístup k práci, flexibilita, organizačné schopnosti, lojalita, ochota pracovať na zmeny

    Práca v stabilnej a prosperujúcej slovenskej spoločnosti
    Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
    Široký vzdelávací program a možnosť zvyšovania kvalifikácie
    Sociálny program a zľavy pre zamestnancov
    Motivujúce platové ohodnotenie podľa výkonov
    Práca v mladom kolektíve
    Príjemné pracovné prostredie
    Práca na 2 zmeny!!!!!! ( 7.00 – 15.00h, 15.00 – 23.00h ), striedanie zmien po týždni
    + každá tretia sobota od 9.00 – 15.00h

    Záujemci môžu posielať svoje životopisy mailom na adresu personalne@auto-impex.sk. V predmete mailu uveďte „Asistentka servisu vozidiel“. Oslovíme len tých kandidátov, ktorí budú vyhovovať naším požiadavkám.

    Spoločnosť AUTO – IMPEX so svojou 26 ročnou tradíciou ponúka svojim zákazníkom kompletné služby pri predaji vozidiel od financovania až po výkup vozidiel, kompletné servisné služby pre osobné, úžitkové, nákladné vozidlá a autobusy. AUTO – IMPEX od svojho začiatku vsádza na poskytovanie služieb šitým na mieru jednotlivým zákazníkom, čiže ponúka aj vlastné produkty ako systémovú starostlivosť o vozidlové parky zákazníkov, školenia vodičov, alebo systém výmeny staré za nové. Spoločnosť je čisto slovenská bez zahraničného investora, má jedného konateľa a zároveň aj majiteľa. V tomto momente má firma štyri fungujúce prevádzky, v Bratislave (2), Trnave a v Spišskej Novej Vsi a samozrejme pred sebou veľké rozvojové plány. V súčasnosti poskytuje zamestnanie viac ako 200 ľuďom.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    AUTO – IMPEX spol. s r.o.

    Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý