Asistentka, sekretárka

    0 113

    2073748

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-07 11:39:16

    • Administratívny pracovník, referent
    • Asistent
    • Sekretárka

    • Administratíva

    vedenie administratívnej agendy oddelenia spoločnosti, vybavovanie korešpondencie, telefonická, písomná, mailová komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi, zabezpečovanie plynulej spolupráce s ostatnými oddeleniami spoločnosti, samostatné riešenie zverených úloh,

    Požiadavky na uchádzača

    komunikatívnosť, schopnosť precíznej práce, chuť učiť sa a rozvíjať sa, schopnosť samostatného riešenia zverených úloh,

    práca v spoločnosti s 23 ročnou tradíciou, možnosť profesného a osobnostného rastu v závislosti od schopností pracovníka

    Značka NUBIUM v tomto roku zaznamenáva 23 rokov svojho pôsobenia na trhu outdooru v Slovenskej republike. Prevádzkujeme siet 3800 billboardových, 120 bigboardových plôch v 97 mestách Slovenska. Spoločnosť má sídlo v Bratislave a prostredníctvom 3 pobočiek – Košice, Nitra, Ružomberok – zabezpečuje svoju celoplošnú činnosť.

    Možný dátum nástupu

    dohodou, ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    NUBIUM, s.r.o.

    Médiá