Asistentka riaditeľa

    0 127

    2031258

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-02-28 12:56:13

    • Asistent
    • Ekonóm
    • Fakturant
    • Mzdový účtovník
    • Sekretárka

    • Administratíva
    • Ekonomika, financie, účtovníctvo

    Zabezpečovanie a spracovanie kompletnej administratívy obchdodného riaditeľa, time manažment, koordinácia, spracovávanie miezd, fakturácia, vedenie jednoduché a podvojného účtovnícva, personalistika, asistovanie pri obchodných stretnutiach.

    Požiadavky na uchádzača

    Komunikatívnosť a aktívna zručnosť slovenského jazyka slovom a písmom, reprezentatívne jednanie a komunikácia, flexibilta, ochota na sebe ďalej pracovať a vzdelávať sa, kreativita v zmysle prínosu noviniek v požadovanej kvalifikácii

    firemný notebook, mobilný telefón, zaujímavé a motivačné finannčné ohodnotenie

    Stavebno – obchodná spoločnosť zameraná na výstavbu mostov, dialníc, bytových komplexov a cestných obchvatov, stavebný developing

    Možný dátum nástupu

    02.04.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    MIDUKO, s.r.o.

    Stavebný priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Fakturácia – expert
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – expert