Asistentka riaditeľa – Bratislava

    0 96

    1902290

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-04-20 08:25:51

    • Asistent
    • Sekretárka

    • Administratíva

    Prijmeme Asistentku riaditeľa do kancelárie v Bratislave. Požadujeme spoľahlivosť, aktívny prístup práci a dôkladnosť.
    Dobré platové podmienky. Nástup IHNEĎ!
    Svoj životopis s AKTUÁLNOU FOTOGRAFIOU zasielajte na adresu inzerat.ap@eiffeloptic.sk
    V prípade, že Vás vyberieme pre osobný pohovor, budeme Vás o tom informovať v prostredníctvom e-mailu v pondelok 24.4.2017. Pohovory sa budú konať v utorok 25.4.2017 dopoludnia v Bratislave.

    Požiadavky na uchádzača

    komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, organizačné schopnosti a chuť vzdelávať sa

    príjemný kolektív, zamestnanecké zľavy

    Spoločnosť bola založená v r. 1991, zaoberá sa vývozom a dovozom v oblasti očnej optiky, kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    eiffel optic, a. s. Bratislava

    50

    Maloobchod

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Slovenský jazyk – Expert (C2)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Internet (e-mail, www) – základy