Asistentka realitného makléra/ telefonistka v realitnej kancelárií v Nitre

    0 105

    1984075

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-26 11:08:53

    • Administratívny pracovník, referent
    • Sekretárka

    • Administratíva

    Hľadáme asistentku so skúsenosťou s prácou v realitnej kancelárií, alebo s prácou telefonistky. Požadujeme vysokú úroveň komunikácie s klientmi, ovládania PC, vysokú úroveň práce s internetom, vyhľadávacími servermi, OUTLOOK, WORD, EXCEL.

    Predchádzajúca skúsenosť s prácou telefonistky je veľkou výhodou!

    Náplň práce:
    – telefonický kontakt s klientmi
    – vyhľadávanie nehnuteľností vhodných na predaj
    – administratívna agenda
    – práca s databázou ponúkaných nehnuteľností
    – starostlivosť o klientov
    – vyhotovovanie záznamov, zápisov, prehľadov
    – denné reportovanie stavu zadaných úloh

    Pracovnú náplň vykonáva administratívna pracovníčka v priestoroch realitnej kancelárie, jedná sa z veľkej časti o prácu s počítačom na internete a o telefonický kontakt s klientmi.

    Pracovná doba od 8:30 do 16:30 hod.

    Čistý príjem 400,- EUR + ďalšie bonusy na základe výsledkov práce.

    Sme jednou z najväčších realitných spoločností na Slovensku. Na trh sme vstúpili v roku 1999 a po dobu našej pôsobnosti sme zrealizovali veľké množstvo predajov a prenájmov nehnuteľností.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    BeMi realitná kancelária, s.r.o.

    Nehnuteľnosti

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Internet (e-mail, www) – expert