Asistentka predsedu predstavenstva/generálneho riaditeľa

    0 126

    1758108

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-06 15:05:09

    • Administratívny pracovník, referent
    • Asistent
    • Sekretárka

    • Administratíva

    Asistentka asistenta predstavenstva/generálneho riaditeľa vedie sekretariát, evidenciu došlej a odosielanej pošty, ostatné pridelené práce.

    Požiadavky na uchádzača

    Samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie voči klientom,
    vytrvalosť.
    Písanie azbukou podmienkou.
    Ruština nutná. Uprednostnení budú uchádzači, ktorí ovládajú navyše aj angličtinu alebo nemčinu.
    Prax na pozícii asistent vítaná.

    práca v zabehnutej zahraničnej firme s dvadsaťročnou tradíciou

    Životopisy zasielať emailom.

    S vybranými uchádzačmi bude urobený osobný pohovor.
    Prosíme zaslať CV s fotografiou na mail sginvest@sginvest.sk

    SG. Invest, Bratislava je firma s 20 ročným pôsobením na Slovenskom trhu. Zaoberá sa nehnutelnostami,hotelovou činnosťou, importom a exportom, energetickými zdrojmi so zameranim na východný trh,ako i podielom v medz.železn.preprave. Je zahraničnou obchodnou spoločnosťou s obchodnými, marketingovými činnosťami, nájmom nehnuteľností a zahraničným obchodom.

    Možný dátum nástupu

    Ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské III. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    SG. INVEST, s.r.o.

    18

    Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

    Znalosti

    • Jazykové znalostirnrn
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Administratívne a ekonomické znalostirnrn
    • Strojopis – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľrnrn
    • Microsoft Outlook – pokročilý