Asistent/ka predaja

    0 120

    1715003

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-15 17:46:11

    • Asistent
    • Obchodný referent

    • Administratíva
    • Obchod

    Popis práce

    – privítanie a usmernenie zákazníkov
    – vybavovanie telefonátov a komunikácia so zákazníkom – pobočka Račianska, alebo Panónska
    – oslovovanie firemnej klientely
    – vedenie knihy jázd, starostlivosť o vozidlá, parkovanie
    – starostlivosť o archiváciu faktúr
    – kontrola a zabezpečenie katalógov a reklamných letákov v showroome
    – po skúšobnej dobe zvládnutie celého procesu predaja vozidla
    – zastupovanie predajcov vozidiel v prípade neprítomnosti / dovolenky /
    – väčšia časť pracovnej náplne je zameraná na akvizičnú činnosť!
    – po zapracovaní možný rýchly kariérny rast

    Požiadavky na uchádzača

    – výborné komunikačné zručnosti
    – príjemné vystupovanie
    – výborné organizačné zručnosti
    – precíznosť
    – vysoká flexibilita a pracovné nasadenie
    – odolnosť voči stresu
    – ochota učiť sa nové veci
    – kolegialita a tímovosť
    – skúsenosť s prácou v reklamnej agentúre výhodou

    – práca v rastúcej slovenskej spoločnosti
    – práca v príjemnom prostredí
    – mobilný telefón

    Dobrý deň,

    hľadáme šikovnú a dynamickú osobu ochotnú učiť sa nové veci, ktorá by bola pravou rukou a podporou tímu nášho predaja.
    Znalosť anglického a/alebo iného cudzieho jazyka na komunikačnej úrovni je výhodou. Technické vzdelanie je výhodou – nie však podmienkou.
    Kontaktovať budeme len uchádzačov najlepšie spĺňajúcich požadované kritériá. Prosíme zaslať životopis s fotografiou.
    Ďakujeme za záujem o spoluprácu s našou spoločnosťou.

    Hlavnou náplňou činnosti firmy je predaj nových motorových vozidiel, náhradných dielov, príslušenstva a poskytovanie kompletného záručného a pozáručného servisu vozidiel značiek HYUNDAI, FORD a NISSAN a zároveň aj kúpa a predaj jazdených vozidiel akejkoľvek značky. Základnými princípmi našej spoločnosti sú serióznosť, individuálny prístup a vysoká profesionalita.
    Od svojho vzniku si spoločnosť Autopolis vytvorila stabilné postavenie medzi predajcami vozidiel značky Nissan, Ford a Hyundai. V súčasnosti je na popredných miestach v oblasti predaja na Slovensku. Autopolis má najväčší showroom HYUNDAI na Slovensku a to na Panónskej ceste 32.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Autopolis, s.r.o.

    76

    Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý