Asistent/ka predaja v kancelárii

    0 111

    2098419

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-28 10:05:57

    • Asistent
    • Obchodný manažér
    • Obchodný zástupca
    • Vedúci obchodnej skupiny

    • Administratíva
    • Manažment
    • Obchod

    asistencia v kancelárii, odborné poradenstvo, komunikácia so zákazníkmi, práca na mandátnu zmluvu

    Požiadavky na uchádzača

    komunikatívnosť a príjemné vystupovanie, samostatnosť,
    zodpovednosť a vysoké pracovné nasadenie,
    schopnosť učiť sa nové veci, predpoklady pre osobný rast, kariéru,

    know-how a zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
    bezplatné profesionálne vzdelávanie a tréningy
    motivujúce finančné ohodnotenie
    flexibilná pracovná doba
    možnosť rýchleho kariérneho rastu

    ZEPTER SLOVAKIA spol. s r.o. je súčasťou holdingovej spoločnosti Zepter International, ktorá vyrába, predáva a distribuuje exkluzívny tovar vysokej kvality po celom svete najmä formou priameho predaja.
    Dynamická spoločnosť s úspešnou tradíciou v 60 krajinách sveta.
    Na Slovensku patrí k najlepším značkám vo svojom segmente o čom svedčia ocenenia ako SLOVAK SUPERBRANDS 2015 a zlatá medaila QUDAL 2014/2015.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    ZEPTER SLOVAKIA spol. s r.o.

    Iné obchodné činnosti