Asistentka predaja MÓDA (Fashion store)

    0 11

    3542036

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2018-11-19 09:57:57

    • Krajčír
    • Obchodný referent
    • Predavač
    • Stylista, vizážista
    • Šička

    • Textilný, kožiarsky a odevný priemysel
    • Obchod
    • Služby

    Ponúkame prácu na plný úväzok a aj brigádu. Ide o pozíciu asistentky predaja, poradkyne a štylistky dámskej módy vo fashion store PARTY21 & KRISTIN. Náplň práce:
    • Oslovenie zákazníčok s cieľom ponúknuť a poradiť,
    • Obsluhovanie zákazníčok, predvádzanie oblečenia a módnych doplnkov,
    • Dopĺňanie a označovanie tovaru,
    • Vystavovanie dokladov o kúpe tovaru, záručných listov,
    • Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku,
    • Vybavovanie reklamácií,
    • Online marketing predajne na sociálnych portáloch,

    Požiadavky na uchádzača

    • Mať zmysel pre všetko módne a orientovať sa v aktuálnych módnych trendoch.
    • Vedieť poradiť a mať vkus pre styling (vedieť kombinovať doplnky a zladiť celkový outfit).
    • Príjemné vystupovanie a dobrá komunikácia
    • Skúsenosti (prax) s predajnom dámskeho oblečenia je vítaná
    • Zručnosť a schopnosti krajčírskeho oboru sú výhodou,

    • 8 hod. prac.čas (od 11.00-19.00) Plný úväzok,
    • 3 hod. prac.dni + 5 hod. soboty Brigáda,
    • žiadne pracovno-vzťahové napätie plynúce z početného kolektívu, či prudérneho manažmentu. Každú predajňu obsluhuje jeden zamestnanec + výpomoc pod vedením konateľa firmy.
    • Odbúranie stereotypu z jedného pracovného miesta (adresy), striedaním predajných miest v rámci Bratislavy.

    na základe prijatých CV vás budeme kontaktovať s prizvaním na osobné stretnutie – pohovor. Ak máte aj zručnosť, či schopnosti z krajčírskeho oboru, nezabudnite to uviesť.

    Fashion store PARTY21 & KRISTIN s dámskou módou a doplnkami. Predajné miesta na adresách: BA5 Panónska cesta 4, a BA1 Karadžičova 12, CBC III.

    Možný dátum nástupu

    01.12.2018

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    KRISTIN MIVA, s. r. o.

    Maloobchod

    Znalosti

    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Pokladňa – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy