Asistent/ka predaja / Bratislava/

    0 1

    3211383

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-10-11 09:56:07

    • Anketár
    • Čašník
    • Obchodný zástupca
    • Odborný predajca
    • Predavač

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo
    • Obchod
    • Pomocné práce

    Si po škole a rád by si získal/a prax? Si komunikatívna/y, priateľská/ý a takmer vždy pozitívne naladená/ý? Plníš si zodpovedne úlohy? Tak potom nás neváhaj kontaktovať. Vieme ti vyjsť v ústrety či už hľadáš stabilnú brigádu, alebo sa chceš u nás zamestnať na hlavný pracovný pomer.

    Čo bude tvoja hlavná pracovná náplň?
    – komunikácia so zákazníkmi na predajni
    – vypočutie potrieb zákazníka
    – premena potrieb zákazníka na cenovú ponuku a objednávku
    – reporting nadriadenej a správa zákazky

    Požiadavky na uchádzača

    – príjemné vystupovanie
    – uvažovanie obchodníka
    – samostatnosť a zodpovednosť
    – ochota na sebe pracovať

    – práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročne významnou pozíciou na trhu
    – kvalitná podpora v zaškoľovacom procese
    – motivačný odmeňovací systém
    – zamestnanecká zľava na výrobky spoločnosti
    – stravné lístky nad rámec zákona
    – kreatívna práca s možnosťou ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
    – príjemný kolektív a osobný prístup ku všetkým kolegom

    V prípade záujmu zašlite prosím váš životopis prostredníctvom Profesie na doleuvedenom linku. Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem pracovať v spoločnosti, kontaktovať budeme kandidátov najviac vyhovujúcich danej pozícii a to do 2 týždňov od zverejnenia pozície.

    Značka KOMANDOR je známa v 70-tich krajinách sveta ako jeden z najkvalitnejších a najspoľahlivejších výrobcov kovaní pre posuvné dvere. KOMANDOR Slovensko a.s. je tradičným slovenským výrobcom nábytku na mieru. Už od roku 1996 tvorí kvalitatívny štandard v oblasti vstavaných skríň a šatníkov na mieru. Postupne však do ponuky pridával ďalšie produkty, takže dnes ponúka riešenia pre celý interiér. KOMANDOR je atraktívnym zamestnávateľom, ktorý zamestnancom umožňuje vzdelávanie a rast a podporuje ich postup v rámci spoločnosti. Najvyšším stupňom profesného rastu sú nielen manažérske pozície v rámci spoločnosti, ale aj franchizanti, kde dnes funguje viacero bývalých zamestnancov ako samostatní podnikatelia a partneri spoločnosti.

    Možný dátum nástupu

    asap

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    KOMANDOR Slovensko a.s.

    Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy