Asistentka nákupu

    0 78

    1163035

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-23 11:38:36

    • Administratívny pracovník, referent
    • Dispečer
    • Nákupca

    • Administratíva
    • Doprava, špedícia, logistika
    • Obchod

    – komunikácia s obchodnými zástupcami firmy a dodávateľmi tovaru a služieb
    – prijímanie, odosielanie a spracovanie objednávok na nákup a predaj tovaru a služieb
    – vystavovanie príslušných dokladov
    – kontrola došlých faktúr
    – vedenie skladovej evidencie
    – kontrola stavu pohľadávok
    – pravidelné reportovanie
    – vystavovanie prepravných dokumentov: CMR, dodacie listy

    Požiadavky na uchádzača

    Táto práca je vhodná len pre tých, ktorí:
    – sú zameraní na dosiahnutie výsledkov vo svojej pracovnej činnosti,
    – majú radi výzvy,
    – sú orientovaní na riešenia,
    – majú vysoké štandardy
    – zvládnu aj náročnejšiu prácu
    – logické myslenie
    – pax v danej oblasti je výhodou
    – vystavovanie CMR, dodacie listy výhodou
    Ďalej očakávame:
    – sústredenosť,
    – zodpovednosť,
    – organizovanosť,
    – rozhodnosť,
    – príjemné vystupovanie,
    – komunikatívnosť,
    – schopnosť samostatného jednania a rozhodovania
    – pozitívny rozvoj
    – dochvíľnosť
    Ovláladnie horeuvedených jazykov je podmienkou.
    Prax v danej oblasti je výhodou.

    -stabilný tím a manažment, expandujúca firma
    -dobré pracovné podmienky
    -možnosť neustále pracovať na svojom odbornom a osobnostnom raste,
    -kompletné úvodné zaškolenie na danú pozíciu
    -spolupodielanie sa na rozvoji obchodného tímu

    Ďakujeme za prejavený záujem, ale kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

    Prosíme zasielať životopisy na dt13@dreamtrans.sk

    Spoločnosť sa od roku 1997 zaoberá vydavateľskou – reklamnou činnosťou, od roku 2000 aj medzinárodnou prepravou a od roku 2006 predajom kancelárskeho papiera, polygrafického papiera,predajom obalových materiálov.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    DREAM TRANS, s.r.o.

    80

    Doprava, logistika

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý