Asistentka na oddelení nákupu

    0 128

    2025471

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-02-24 09:46:51

    • Administratívny pracovník, referent
    • Asistent

    • Administratíva

    Popis práce

    • Komunikácia s dodávateľmi,
    • zadávanie dát do systému (B/L),
    • spracovanie dokumentov (dodacie listy, faktúry, žiadosti o
    zaplatenie, colnica..),
    • tvorenie reportov a štatistík,
    • spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti,
    • spolupráca pri inventarizácia skladových zásob,
    • plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného.

    Požiadavky na uchádzača

    * anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (denná komunikácia)
    * flexibilná osobnosť
    * schopnosť pracovať precízne
    * odolnosť voči stresu

    Ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.
    Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich požiadavky na uvedenú pozíciu.

    FINE DNC Slovakia, s.r.o. patrí medzi subdodávateľov pre spoločnosť Samsung Display Slovakia, s.r.o, zameriava sa na výrobu oceľových a hliníkových výrobkov do LED TV.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    FINE DNC Slovakia, s.r.o.

    200

    Elektrotechnický priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Internet (e-mail, www) – pokročilý