Asistentka

    0 35

    2078547

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-13 10:15:51

    • Administratívny pracovník, referent
    • Asistent

    • Administratíva

    Do nášho kolektívu hľadáme zodpovednú, milú a pozitívnu kolegyňu, ktorej náplňou práce bude kompletné administratívne zastrešenie a podpora vybraného tímu ľudí, spracovávanie produkcie, zmluvnej dokumentácie, vybavovanie poštovej agendy a emailovej korešpondencie, vytváranie reportov a štatistík, archivácia dokumentov, komunikácia s centrálou a vybranými partnermi spoločnosti, organizácia stretnutí..

    Požiadavky na uchádzača

    Prax na administratívnej pozícii je vítaná, ale vopred nevylučujeme aj čerstvých absolventov.

    Od uchádzačov očakávame:
    -ovládanie spoločenského protokolu
    -výbornú znalosť slovenského jazyka
    -zmysel pre poriadok, dobré organizačné schopnosti a systematický prístup k práci
    -príjemné, priateľské a pozitívne naladenie a reprezentatívne vystupovanie

    Vhodnému uchádzačovi by nemala chýbať:
    -pracovitosť
    -samostatnosť
    -iniciatíva
    -spoľahlivosť a zodpovednosť

    Okrem zaujímavej práce a jej ohodnotenia ponúkame zároveň aj:
    -možnosť realizovať sa v spoločnosti, ktorá je jednou z najrýchlejšie rastúcich v tomto segmente
    -priestor pre osobný rast
    -značnú flexibilitu a voľné ruky pri návrhu aj realizácii vhodných podnetov
    -výborný kolektív
    a i.

    V prípade záujmu pošlite, prosím, Váš profesijný životopis na uvedenú emailovú adresu, príp. poštou na

    Broker Consulting, a.s.
    Mgr. Jana Šeligová
    Nám. Št.Moysesa 17/A
    97401 Banská Bystrica

    Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
    Výberový pohovor sa uskutoční na vyššie uvedenej adrese.

    Broker Consulting, a.s.je spoločnosť s viac ako 16 rokmi úspešného pôsobenia na trhu komplexného finančného sprostredkovania.
    Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov, patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v tejto oblasti.
    Máme vynikajúcu reputáciu a vykazujeme permanentný rast (obrat rastie každoročne o viac ako 25%).
    Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou rýchlo sa učiť, tvrdo pracovať, čeliť výzvam a novým okolnostiam ponúkame príležitosť dokázať svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji nášho úspechu na Slovensku a pri budovaní finančných centier pre profesionálne poradenstvo, finančné vzdelávanie a finančné plánovanie na území celej SR.

    Možný dátum nástupu

    11.05.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý