Asistentka

    0 136

    388234

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-31 16:19:43

    • Administratívny pracovník, referent
    • Asistent

    • Administratíva

    Popis práce

    Asistentka pre riaditeľa divízie RP
    rýchle a gramaticky správne písanie dokumentov aj v anglickom jazyku,
    správa agendy prijatej a odoslanej pošty
    prijímanie hovorov (aj v anglickom jazyku)
    organizácia návštev a zvolávanie porád,
    zabezpečovanie zápisov z porád,
    zabezpečovanie pohostenia pre návštevy a pri poradách,
    zabezpečuje evidenciu objednávok a faktúr,
    v prípade potreby vedie služobné motorové vozidlo,
    iné administratívne práce

    Požiadavky na uchádzača

    k životopisu, prosím pripojte foto
    prax na obdobnej pozícii – výhodou
    samostatnosť
    príjemné vystupovanie
    nekonfliktná povaha
    flexibilita
    prirodzené komunikatívne schopnosti
    zvládanie timemanagementu

    Práca v stabilnej stavebnej spoločnosti
    Moderné estetické pracovné prostredie
    Vlastné miesto na parkovanie
    GL nad rámec zákona
    Jazykové kurzy
    Firemné akcie

    Chcete byť súčasťou tímu, ktorý sa podieľa na zaujímavých a hodnotných projektoch? Ste ambiciózny a priťahujú Vás nové výzvy v danej oblasti? Potom ste ideálny kandidát, ktorého veľmi radi spoznáme. V prípade, že chcete byť súčasťou nášho tímu a máte záujem o túto pozíciu, pošlite profesijný životopis .
    Životopis v slovenskom jazyku spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte na kontaktnú adresu. Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.
    Uchádzač o zamestnanie dáva výslovný súhlas so spracovaním osobných údajov uvedených v životopise v informačnom systéme PSJ Hydrotranzit, a. s . za účelom oslovenia uchádzača ponukou zamestnania v budúcnosti. Súhlas so spracovaním a poskytnutím osobných údajov je na dobu neurčitú a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať. Spracovávané osobné údaje uchádzača budú bezodkladne zlikvidované.

    Spoločnosť PSJ Hydrotranzit, a. s. od svojho vzniku v r.2002 patrí k stredne veľkým spoločnostiam pôsobiacich v oblasti stavebníctva. Podniká na Slovensku a v zahraničí v oblasti tradičnej výstavby, výstavby potrubných stavieb pre dopravu plynu, ropy a vody, výstavby veľkopriemerových nádrží, inžinierskych sietí , komunikácií a výrobe oceľových konštrukcií. Spoločnosť pracuje v integrovanom manažérskom systéme. Základným princípom je orientácia na zákazníka, na jeho potreby a ich uspokojovanie v maximálnej kvalite, požadovaných termínoch a pri zachovaní maximálnej hospodárnosti.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    PSJ Hydrotranzit, a.s.

    100

    Stavebný priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Strojopis – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Internet (e-mail, www) – pokročilý