Asistentka

    0 130

    2097877

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-27 14:24:10

    • Asistent

    • Administratíva

    Popis práce

    • Administratívna podpora spoločnosti
    • Administratívne procesy vo verejnom obstarávaní, reportovanie
    • Práca s dokumentáciou – zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, archivácia
    • Evidencia a spracovanie korešpondencie
    • Telefonická, e-mailová a osobná komunikácia
    • Riešenie ďalších úloh podľa pokynov priameho nadriadeného
    • Zabezpečovanie chodu kancelárie
    • Stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti
    • Otvorená komunikácia a vynikajúce vzťahy v tíme

    Požiadavky na uchádzača

    • Prax na podobnej pozícii – výhoda
    • Kultivovaný písomný prejav
    • Príjemné vystupovanie
    • Spoľahlivosť a presnosť v práci
    • Tímový hráč
    • Ochota pomáhať druhým
    • Veľmi dobré organizačné zručnosti
    • Zodpovedný a aktívny prístup k práci
    • Schopnosť a ochota rýchlo sa učiť

    Pohovoru v našej spoločnosti sa môže zúčastniť kandidát/ka, ktorý/á spolu so svojím životopisom
    a motivačným listom predloží odpovede na nasledovné jednoduché otázky:

    1.Na strome sú hrušky. Nastane náhla udalosť. Na strome (ani na zemi) už hrušky nie sú.
    Čo sa mohlo stať?
    2. Kto ju robí nechce ju. Kto ju kúpi, nepotrebuje ju. Kto ju má, nevie o nej. Čo je to?
    3. Naplánujte najkratšiu cestu autom medzi mestami. Vyjdete z Bratislavy a nakoniec sa do nej vrátite.
    Zoznam miest: Bratislava, Hriňová, Hnúšťa, Medzilaborce, Martin, Kežmarok, Fiľakovo, Tlmače,
    Liptovský Mikuláš, Dunajská Streda.
    Cez mestá môžete prechádzať v ľubovoľnom poradí, ale musíte prejsť cez každé aspoň raz.
    Splnenie podmienok účasti je možné preukázať aj podľa §32 ods. 11 zákona 25/2006 Z.z.
    v platnom znení.
    Životopisy s prílohami zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty s označením „AVO2015“. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor. Zaslaním životopisu nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov.

    Spoločnosť Ultima Ratio založila skupina profesionálov, odborne spôsobilých osôb podľa zákona o verejnom obstarávaní, so vzdelaním v komunikačných technológiách a dlhoročnou praxou v obstarávaní – vo verejnom aj súkromnom sektore.

    Zabezpečujeme posudzovanie žiadateľa, kompletnú prípravu, realizáciu a predloženie žiadosti o nenávratné finančné prostriedky spolu s realizáciou verejného obstarávania.

    Kvalita, odbornosť a dlhoročné skúsenosti sú atribúty, ktorými sa líšime od konkurencie.

    Možný dátum nástupu

    01.06.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    Ultima Ratio, s.r.o.

    Iné neuvedené oblasti

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý