Asistent/Asistentka distribúcie produktov Biomineral a Aura-Soma

    0 120

    2082095

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-16 10:51:35

    • Asistent

    • Administratíva

    Administrácia distribúcie (veľkoobchodný a maloobchodný predaj), vystavovanie faktúr, logistika, klientský servis, spravovanie databáz klientov.

    Požiadavky na uchádzača

    Prax v oblasti administratívy, fakturácie a účtovníctva je vítaná.
    Schopnosť pracovať v tíme.
    Zodpovednosť a komunikatívnosť.
    Pripravenosť neustále sa učiť nové informácie
    Pozitívny vzťah k naturálnym a holistickým spôsobom liečenia a starostlivosti o zdravie.
    Aktívny prístup k práci.
    Profesionálne vystupovanie smerom k zákazníkom.
    Spoľahlivosť.
    Flexibilita.
    Ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť).

    Vzdelávanie v oblasti alternatívnej medicíny a podmienky pre osobný rast v príjemnom prostredí malej, dobre fungujúcej firmy rodinného typu.

    Žiadosť, motivačný list a životopis s uvedením referencií a skúseností v zmysle požadovaných schopností pre danú pozíciu posielajte elektronicky na adresu: kristina@vickywall.sk do 30.4.2015

    Verejná lekáreň, ktorá sa zameriava najmä na holistický spôsob liečenia, samoliečenia a starostlivosti o zdravie.

    Práca v našej lekárni si vyžaduje dlhodobé, intenzívne a sústavné vzdelávanie aj vo voľnom čase. Preto je nevyhnutná osobná motivácia vzdelávať sa, nakoľko nie sme bežnou komerčnou lekárňou (hoci poskytujeme aj klasický lekárenský sortiment).

    Možný dátum nástupu

    15.06.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Red Angel s.r.o.

    6

    Farmácia

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Fakturácia – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý