Asistent/Asistentka

    0 98

    2999814

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-04-07 12:47:19

    • Asistent
    • Recepčná
    • Sekretárka

    • Administratíva

    Popis práce

    – administratívna a organizačná podpora spoločnosti
    – prijímanie návštev, prijímanie a prepájanie telefónnych hovorov
    – vybavovanie korešpondencie, scanovanie, správa dokumentov
    – zabezpečenie bežných potrieb pre chod kancelárie (kancelárske potreby atď.)
    – príprava podkladov k fakturácii
    – evidencia dochádzky zamestnancov
    – komunikácia s dodávateľmi

    Požiadavky na uchádzača

    Zodpovednosť a samostatnosť, pozitívny a aktívny prístup k riešeniu problémov a novým výzvam.

    – prosíme na e-mailovú adresu zaslať životopis a motivačný list;
    – kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

    Etablovaná advokátska kancelária poskytujúca právne služby domácim a zahraničným klientom.

    Možný dátum nástupu

    01.05.2017

    Typ pracovného pomeru

    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    BUŽEK & TEREM advokáti s. r. o.

    10

    Právnické činnosti

    Znalosti

    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Fakturácia – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy