Asistent v útvare výroby

    0 166

    2032946

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-02 14:26:33

    • Administratívny pracovník, referent

    • Administratíva

    Organizácia a kontrola dodávok materiálu do výroby, výrobný sklad evidencia a kontrola , podpora práce tímu , administratívne práce, analýzy, reporty súvisiace s prácou

    Požiadavky na uchádzača

    Zodpovednosť, zmysel pre detail, záujem o osobný rozvoj.
    Prednosť majú uchádzači s technickým typom vzdelania.

    Sociálny program a benefity súvisiace s prácou v stabilnej spoločnosti v oblasti automotive.

    Životopis s fotografiou v anglickom a slovenskom jazyku zašlite prostredníctvom stránky Profesia.
    Prijatie prihlášky potvrdíme a všetkých uchádzačov budeme následne e-mailom informovať o posúdení zaslaných podkladov.
    Uchádzačov, ktorí budú najviac vyhovovať naším požiadavkám, pozveme na ústny pohovor v slovenskom a z väčšej časti aj anglickom jazyku.

    Významný subdodávateľ automobiliek KIA a Hyundai v Slovenskej a Českej republike . Hlavným predmetom výroby sú časti karosérie a karosárske dielce pre automobilový priemysel.

    Možný dátum nástupu

    asap

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Sungwoo Hitech Slovakia s.r.o.

    250

    Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

    Znalosti

    • Jazykové znalostirnrn
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľrnrn
    • Microsoft Excel – pokročilý