Asistent v útvare údržby a technológie

    0 145

    1945335

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-13 09:02:35

    • Inžinier údržby
    • Procesný inžinier
    • Servisný inžinier

    • Automobilový priemysel
    • Strojárstvo

    organizácia práce v procese údržby výrobných technológií, strojov a strojných zariadení (elektro aj strojná údržba) ,
    správa budov a majetku
    rozvoj a zlepšovanie výrobných technológií
    analýzy, reporty, administratíva súvisiaca s prácou
    podpora práce manažéra a celého tímu v útvare

    Požiadavky na uchádzača

    záujem o techniku a technológiu, analytické schopnosti, tvorivosť, zodpovednosť
    strojárske, alebo elektro vzdelanie podmienkou

    osobný rozvoj, sociálny program a práca v stabilnej, stále rastúcej spoločnosti v oblasti automotive

    Svoj životopis (v anglickom a slovenskom jazyku), doplnený o fotografiu, zašlite našej spoločnosti prostredníctvom tejto stránky.
    Všetkým prihláseným kandidátom potvrdíme prijatie prihlášky. Komunikácia prebehne predovšetkým e-mailom.
    Pohovor prebehne z časti v anglickom jazyku.
    Uchádzačom, ktorých nebudeme pozývať na pohovor, oznámime toto naše rozhodnutie tiež.

    Významný subdodávateľ automobiliek KIA a Hyundai v Slovenskej a Českej republike . Hlavným predmetom výroby sú časti karosérie a karosárske dielce pre automobilový priemysel.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Sungwoo Hitech Slovakia s.r.o.

    250

    Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý