Asistent účtovného oddelenia

    0 133

    1925326

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-03 13:08:21

    • Asistent
    • Ekonóm
    • Fakturant
    • Špecialista reportingu
    • Účtovník

    • Administratíva
    • Ekonomika, financie, účtovníctvo

    Popis práce

    * vedenie účtovnej evidencie spoločnosti
    * kontrola majetku spoločnosti
    * podpora pri mesačných, kvartálnych a ročných účtovných uzávierkach
    * spracovanie dokumentácie požadovanej Finančným a Štatistickým úradom
    * príprava a spracovanie účtovných zostáv, výkazov a analýz podľa požiadaviek manažéra
    * príprava daňových priznaní DPH
    * príprava a kontrola rozpočtu
    * príprava a aktualizácia interných smerníc
    * riešenie ďalších účtovných záležitostí

    Požiadavky na uchádzača

    * zodpovednosť, flexibilita, schopnosť pracovať pod stresom
    * aktívny prístup k práci a riešeniu problémov, komunikatívnosť

    VÝHODOU:
    – skúsenosti v oblasti účtovníctva
    – skúsenosti s evidenciou a účtovaním majetku spoločnosti
    – skúsenosť s programom SAP

    * mesačný a polročný bonus
    * firemný sociálny program
    * pravidelné akcie na budovanie tímu
    * príjemné prostredie, mladý kolektív
    * istota, stabilita spoločnosti

    Podmienkou pre zaradenie do výberového konania je zaslanie životopisu v SLOVENSKOM aj ANGLICKOM jazyku.

    Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

    SEJONG Slovakia s.r.o. vznikla v roku 2006 ako dcérska spoločnosť Sejong Industrial Co., Ltd. s víziou stať sa jedným z lídrov vo výrobe výfukových systémov. Už v roku 2011 získala najvyššie možné ocenenie od zákazníka – Quality 5 STAR. Toto ocenenie dokázala nielen udržať, ale aj zvýšiť na 5 STAR +, a to pri zvyšujúcich sa požiadavkách od zákazníka.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    Sejong Slovakia, s.r.o.

    150

    Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý