Asistent projektového manažéra

    0 214

    1906794

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-20 18:42:11

    • Administratívny pracovník, referent
    • Asistent
    • Office manager

    • Administratíva

    Vypracovávanie cenových ponúk v systéme Offeris, práca v účtovnom systéme Pohoda, objednávky prepravy tovaru, komunikácia so zahraničnými dodávateľmi, spracovávanie korešpondencie,

    Požiadavky na uchádzača

    Požiadavky
    • Stredoškolské vzdelanie, alternatívne vysokoškolské
    • Vzdelanie ekonomického smeru
    • Odbor elektrotechnika výhodou
    • Znalosť účtovného systému Pohoda
    • Komunikatívnosť, tímový hráč
    • Cieľavedomosť,
    • Znalosti v obore elektroinštalácie a svetelná technika
    • Schopnosť učiť sa
    • Anglický jazyk písomný styk

    Životopis v slovenskom jazyku posielať na lucia.hatiarova@lightech.sk
    Výber uchádzačov bude dvojkolový. Termín zaslania životopisu do 25.04.2015. Ide o zastupovanie kolegyne počas mesiacov máj a jún. V prípade spokojnosti predĺženie na TPP. Ide o 8h pracovnú dobu, nie je možný kratší pracovný úväzok

    Projektovanie vnútorných a vonkajších svetelných a silnoprúdových rozvodov v obytných, občianských a priemyselných objektov, Rodinné domy (NIKOBUS, EIB)
    Stavby občianskej vybavenosti (NIKOBUS, EIB)
    – Štúdie a ekonomicko-technické návrhy vo verejnom osvetlení.
    – Pasportizácia sústav verejného osvetlenia.
    – Tvorba geografických informačných systémov a tvorba databáz technického zariadenia pre správcov verejného osvetlenia a osvetlenia v priemysle (GIS – TDSVO)
    – Návrh a tvorba energetického riadenia osvetľovacích sústav a návrh energetických regulačných systémov verejného osvetlenia a osvetlenia športovísk. Poskytovanie odbornej pomoci pri inštalácií smerovaní a údržbe osvetľovacích zariadení. Návrh osvetlenia a optických systémov osvetľovacích sústav fotosyntetickej stimulácie
    v rastlinnej výrobe a poľnohospodárstve.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu
    • internship, stáž

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    LIGHTECH, spol. s.r.o.

    6

    Elektrotechnický priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý