Asistent predaja vo Vinotéke La Vie en Rose

    0 122

    2918913

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-02-02 14:55:01

    • Odborný predajca

    • Obchod

    Popis práce

    -starostlivosť o chod predajne
    -aktívny predaj tovaru klientom vinotéky
    -dokladanie tovaru ,kontrola dátumu spotreby, zodpovednosť za vitrínu predajne, zodpovednosť za správnu prezentáciu produktov-MERCHANDISING
    -práca s pokladňou
    -vzdelávanie sa v oblasti francúzskych vín, francúzskej kultúry a delikates
    -účasť na organizácii a priebehu degustácií

    Požiadavky na uchádzača

    Príjemné a vkusné vystupovanie, komunikatívnosť, flexibilita, lojálnosť

    -práca v príjemnom Francúzskom prostredí v centre Bratislavy
    -práca v malom kolektíve
    -zľavy na produkty v predajni
    -práca so sympatickou a stálou klientelou predajne

    životopisy s motivačným listom posielajte na adresu Pani:
    frederique.renard@sklie.sk

    Predaj francúzskych výrobkov, maloobchod, veľkoobchod.

    Možný dátum nástupu

    ihneď/dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    SKlié s.r.o.

    2

    Maloobchod

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)