Asistent obchodu

    0 126

    1608639

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-02-12 14:07:03

    • Administratívny pracovník, referent
    • Asistent
    • Obchodný referent

    • Administratíva
    • Obchod

    Popis práce

    Na pracovnej pozícii bude vykonávať tieto činnosti:
    – zabezpečuje administratívne práce pre prideleného manažéra,
    – zodpovedá za spracovanie údajov získaných od KAM, ASM a OZ z trhu – nekvalita, návratky, ochutnávky…)
    – zodpovedá za prípravu podkladov pre vyhodnocovanie nákladov,
    – zabezpečuje komunikáciu s obchodnými partnermi

    Požiadavky na uchádzača

    – organizačné a komunikačné zručnosti,
    – logické myslenie, schopnosť predvídať,
    – flexibilita, zodpovednosť, samostatnosť

    Životopisy zasielajte cez aplikáciu “ poslať životopis“. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky.

    Spoločnosť MECOM GROUP s.r.o. je členom CARNIBONA GROUP, ktorá je jedným z najsilnejších a najrýchlejšie sa rozvíjajúcich spoločností v oblasti spracovania mäsa v stredoeurópskom regióne. Vznikla v roku 2008 postupným zlučovaním významných mäsospracujúcich spoločností s dlhoročnou tradíciou na Slovensku, v Maďarsku a v Českej republike.
    CARNIBONA patrí ku kľúčovým investičným projektom Penty, jednej z najväčších stredoeurópskych investičných spoločností, ktorá spravuje portfólio spoločností s celkovými tržbami 4,4 mld EUR (2012).

    Víziou spoločnosti MECOM GROUP je stať sa preferovaným dodávateľom kvalitných mäsových výrobkov v strednej Európe a inšpirovať spotrebiteľov k príprave dobrého a chutného jedla.

    Možný dátum nástupu

    01.03.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    MECOM GROUP s.r.o.

    Výroba potravín a nealkoholických nápojov

    Znalosti

    • Administratívne a ekonomické znalostirnrn
    • Skladové hospodárstvo – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľrnrn
    • Microsoft Excel – pokročilý