Asistent obchodného oddelnia

    0 6

    3524768

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2018-12-13 14:53:10

    • Asistent

    • Administratíva

    Práca v tíme autorizovaného distribútora mobilných telefónov a originálneho príslušenstva na centrále spoločnosti v Bratislave.

    Hlavná náplň práce:
    • Zadávanie a spracovávanie objednávok od obchodných partnerov – práca s EDI
    • Realizovanie a pravidelné aktualizovanie listingov pre obchodných partnerov
    • komunikácia s partnermi
    • prípravu podkladov spracovanie reportov, štatistík a analyzovanie predaja
    • príprava obchodných ponúk
    • fakturácia
    • Starostlivosť a správne vedenie zverenej agendy
    • a iné, podľa pokynov nadriadeného

    Požiadavky na uchádzača

    * dobré komunikačné schopnosti
    * schopnosť rýchlo sa učiť a spracovávať nové informácie
    * pozitívny, proaktívny, systematický prístup k práci a zvereným úlohám
    * prirodzené a príjemne vystupovanie
    * samostatnosť
    * odolnosť voči stresu
    * ochota v prípade potreby cestovať
    * bezúhonnosť
    * minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
    * zaslanie životopisu

    * zaškolenie
    * perspektívne a stabilné zamestnanie
    * zaujímavé finančné ohodnotenie
    * možnosť kariérneho rastu
    * služobný mobilný telefón

    V prípade, že máte záujem o túto pozíciu, kliknite na „Poslať spoločnosti životopis“, vyplňte prihlasovací formulár a pripojte svoj životopis.
    Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

    Distribútor mobilných telefónov a originálneho príslušenstva s medzinárodným pôsobením.

    Možný dátum nástupu

    asap

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    IRDistribution, a. s.

    Veľkoobchod

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Začiatočník (A2)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý