Asistent manažmentu

    0 123

    1461545

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-04-07 09:08:03

    • Administratívny pracovník, referent
    • Asistent
    • Office manager

    • Administratíva

    • Viesť evidenciu došlej a odoslanej pošty a mať patričný archív dôležitých dokumentov
    • Zabezpečovať príjem návštev za celú spoločnosť, kontrolovať zoznam ohlásených návštevníkov, aby bola informovaná o prítomnosti externých osôb vnútri spoločnosti
    • Objednávať hotely, letenky, taxík a iné služby pre návštevníkov riaditeľa závodu ako aj pre zamestnancov spoločnosti pri organizovaní ich obchodných ciest
    • Obstarávať internú komunikáciu v spoločnosti, prijímať hovory a zabezpečovať telefónnu komunikáciu v rámci spoločnosti a von zo spoločnosti s cieľom zariadiť dobré spojenie
    • Organizovať prepravu a používanie osobných áut spoločnosti ako i ich údržbu
    • Starať sa o mobilitu a funkčnosť vozového parku tak, aby sa zaistilo bezpečné a správne nakladanie s vozovým parkom
    • Asistencia manažmentu spoločnosti
    • Vybavovať poistné udalosti a nároky týkajúce sa vozového parku spoločnosti
    • Obstarávať nákup netechnického materiálu (kanc. potreby, prac. potreby a oblečenie, drobný technický materiál pre výrobu…)
    • Zabezpečovať archiváciu dokumentov v súlade s registratúrnym plánom spoločnosti a podľa platnej legislatívy

    Požiadavky na uchádzača

    – prax na podobnej pozícii min 3 roky
    – MS Office
    – veľmi dobrá znalosť anglického jazyka podmienkou

    * perspektívna práca v medzinárodnej spoločnosti
    * motivujúce finančné ohodnotenie
    * stravovanie vo firemnej jedálni
    * perspektívne podmienky profesionálneho rozvoja

    Ak vás ponuka oslovila, zašlite nám prosím váš životopis.

    Osobné údaje uchádzačov o zamestnanie, ktorí sa hlásili do výberového konania a v ňom neuspeli, budú zlikvidované bezodkladne po jeho ukončení.
    Osobné údaje uchádzačov o zamestnanie, ktorí sa nehlásili do konkrétneho výberového konania budeme uchovávať maximálne po dobu 1 mesiaca. Po uplynutí tejto doby budú zlikvidované.

    Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Pre veľké množstvo žiadostí sme schopní odpovedať iba tým uchádzačom, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor.

    Spoločnosť FREMACH TRNAVA spol. s r.o. je zameraná na výrobu vysoko kvalitných komponentov z plastov (napr. predné panely do automobilov, interiérové a exteriérové prvky do automobilov, komponenty do grafických kancelárskych zariadení, a pod.) a montáže (napr. čiastkové montáže plastových komponentov do automobilov a pod.)
    Nosným výrobným programom spoločnosti FREMACH TRNAVA spol. s r.o. je spracovanie plastov, v kombinácií s rôznorodými dokončovacími procesmi. Dokončovacie procesy pozostávajú zo špeciálnych operácií ako mokré nanášanie farieb , potlače, ultrazvukové zváranie, flokovanie. Takéto spracovanie umožňuje vysokú variabilitu pri spracovávaní výrobkov podľa stanovených technických špecifikácií.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    FREMACH TRNAVA, s.r.o.

    400

    Výroba z gumy, plastov

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – expert, tlmočenie
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý